Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto udělujete  S dětmi v Praze, s.r.o., se sídlem Pejevové 3132, Praha 4,  PSČ 143 00, IČO: 04725182, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 252721,  jako správci osobních údajů (dále jen společnost „S dětmi v Praze“),

svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů.

A to v rozsahu:

  • e-mailová adresa a případně dalších informací, které o Vás společnost S dětmi v Praze získala, a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit Vašim potřebám.

Děje se tak za účelem:

  • zasílání aktuálního vydání časopisu
  • informování o  dalším dění spojených se společností S dětmi v Praze
  • případně oslovování se zajímavými informačními doporučeními o službách, akcích, soutěžích a zasílání příležitostných přání.

Souhlas je udělen na dobu 5 let.

Dále berete na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoliv odvolat elektronicky na e-mailu redakce@sdetmivpraze.cz  nebo písemně na adrese společnosti S dětmi v Praze. Souhlas můžete odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu. Zároveň můžete na sdílené informace kdykoliv nahlédnout anebo nám zaslat požadavek k jejich úpravě.

Více podrobností  o zpracování osobních údajů se můžete dočíst v Informacích o zpracování osobních údajů uvedených na našem webu.