Orchestr PKF – Prague Philharmonia dětem

PKF – Prague Philharmonia je již přes dvě desetiletí vyhlášena svými inovativními projekty pro dětské publikum. Vedle již tradičních koncertů pro děti v Rudolfinu organizuje také jedinečný Dětský klub Notička, Klub Junior, koncerty pro školy, ve své nabídce má rodinou vstupenku či 50% slevu pro děti do 15 let na své orchestrální koncerty.

 

 

 

 

 

Koncerty pro děti v Rudolfinu (D/E)

Čtyři sobotní dopolední koncerty ve Dvořákově síni Rudolfina, které hravou, interaktivní formou přibližují vybraná hudební témata. V sezoně 2018-2019 se zaměří na nejrůznější povolání, s jejichž pomocí budou děti pronikat do světa hudby. Populárním skřítkům Šímovi a Lupi pomohou děti postavit město, zúčastní se s nimi sportovní olympiády, zámecké hostiny nebo vesnického jarmarku s nejrůznějšími řemesly. Pro děti je přichystáno také jedno velké překvapení! Začínáme v sobotu 27. října! Více informací, prodej abonmá a jednotlivých vstupenek na www.pkf.cz/pkf-detem. Projekt je určen dětem od 4 let.

Rodinná vstupenka na Komorní cyklus (K)

Odrostly již vaše děti dětským koncertům a chcete je plynule připravit na návštěvu koncertů symfonických? Tak přesně vám nabízí PKF – Prague Philharmonia rodinnou vstupenku za 100 Kč na osobu na svůj Komorní cyklus (K), který se v příští sezoně stěhuje do krásných prostor barokního refektáře Profesního domu na Malostranském náměstí v Praze. Program tentokráte nabízí zajímavé, větší nástrojové formace, které představí nejen hudbu evropskou, ale podíváme se i do Latinské Ameriky. Sleva platí pro 2 dospělé a děti mladší 18 let. Rodinnou vstupenku lze zakoupit před koncertem, nebo objednat na emailové adrese vstupenky@pkf.cz. Projekt je určen dětem od 8 let.

 

50% sleva na Orchestrální cyklus (A)

Děti mladší 15 let mohou uplatnit 50% slevu na koncerty Orchestrální řady (A) PKF – Prague Philharmonia v Rudolfinu do všech cenových kategorií. Sleva platí i na abonentní vstupenku na celý cyklus. Slevu lze uplatnit on-line na www.pkf.cz. Projekt je určen dětem od 8 let.

Kluby PKF – Prague Philharmonia

Pro děti, které se chtějí aktivněji zapojit do hudebního bádání, organizuje PKF – Prague Philharmonia populární Dětský klub Notička (3 – 14 let) a nově také Klub Junior (15–19 let). Ke členství v klubech není zapotřebí hudební vzdělání, oba kluby jsou otevřeny všem dětem a mladým lidem bez rozdílu. Vedle klubových setkání jsou členům otevřeny generální zkoušky PKF – Prague Philharmonia. Klub Junior se aktivně zapojuje do organizace vybraných projektů PKF – Prague Philharmonia. Více informací na www.pkf.cz/noticka a www.pkf.cz/klubjunior.