Pojďte si hrát do Hamleys

Již šest let baví pražské Hamleys své návštěvníky, propojuje generace a zprostředkovává nevšední zkušenosti, jejichž pojítkem je zábava. Toto fenomenální hračkářství není obyčejným obchodem s hračkami, ale je doslova zážitkovým světem, ve kterém si každý přijde na své. Zejména, ale nejen dětem, nabízí Hamleys různé herní i edukativní zážitky. Ať je slunce nebo mráz, Hamleys je místem, kde se zabaví celá rodina, i místem, kam se rádi chodí pobavit rodiče s dětmi různého věku i teenageři. Najdete zde nepřebernou nabídku hraček a zážitků, které vrátí každého do bezstarostných dětských let.

Svojí velikostí, více než 4 000 m²,se pražské Hamleys řadí k největším hračkářstvím v Evropě. Zde se pod jednou střechou nachází nepřeberné množství moderních i klasických hraček, přičemž některé z nich si mohou děti rovnou vyzkoušet. U nás si vybere každý, jsou zde atrakce pro nejmenší děti, mládež, ale i pro dospělé, jako velký benátský kolotoč, motýlí dům, laser games, virtuální realita, zrcadlové bludiště nebo herní ráj GameCity.

Hamleys PASS promění návštěvu v jedno velké dobrodružství

Naprostou novinkou je Hamleys PASS – univerzální vstupenka, která umožňuje vstup na všechny atrakce a se kterou ušetříte 25 % v porovnání s individuálními vstupenkami!

Kolotoč, zrcadlové bludiště, virtuální realita, motýlí dům, nejmodernějších arkádové hry i laser game aréna. A jako bonus k tomu si mohou návštěvníci udělat památeční fotku na zeleném plátně a nechat si ji vytisknout přímo na prodejně. Hamleys PASS se nemusí uplatnit najednou, má platnost 12 měsíců a není vázaný na osobu. Toto umožňuje zákazníkům si sestavit program podle svých představ a využít Hamleys PASS naplno.

A co můžete od zážitkových atrakcích očekávat?

Hned v přízemí nelze přehlédnout obrovský ozvučený Benátský kolotoč plný atraktivních dřevěných koníků a pohodlných královských kočárů. Kolotoč vyrobila italská rodinná společnost Bertazzon, kterou v roce 1951 založili 3 bratři Bertazzonové kousek od Benátek a disponuje nejvyššími technickými standardy EU. Poloměr je bezmála 10 metrů a vysoký 7,5 metru a sám o sobě váží přibližně 12 tun, maximálně na něm může být 40 lidí. Maximální rychlost otáčení je 16 m/s. Ročně se na něm sveze 70 tisíc návštěvníků.

Hromadu legrace a zkoušku orientačních schopností zajistí návštěva zrcadlového bludiště, které jeplné světelných i laserových efektů a zvukových kulis. Všichni, kdo nezabloudí a najdou cestu ven se na závěr mohou zasmát sami sobě i navzájem pohledem do pokřivených zrcadel, které všechny vyobrazí v těch nejroztodivnějších tvarech a podobách.

Užít si v centru města trochu přírody? Navštivte Papilonii, ve které se simulují přirozené podmínky pro zdravý a aktivní život exotických motýlů. V tomto originálním motýlím domě ve stylu amazonské džungle s prvky aztécké civilizace si užijete přímý kontakt s přítomnými motýly. Exotičtí motýli nemají vrozený strach z lidí, jejich přítomností nejsou nikterak stresováni, a proto vám během návštěvy poletují nad hlavou a pokud se před návštěvou navoníte ovocným parfémem a oblečete si výrazně žluté nebo červené tričko, zvýšíte tím své šance na to, že si na vašem rameni jeden z těchto létajících drahokamů přistane odpočinout.

Pokud je pro vaši akční povahu tento zážitek s dotykem přírody příliš klidný a potřebujete se vy i děti trochu fyzicky vybít, pokračujte do arkádové herny Game City, která nabízí úplně nový level zábavy. Plocha 350 m² nabízí 25 her pro všechny věkové skupiny, jednotlivce i herní týmy. Od Mario Kart, přes akční Jurassic Park až po Airhockey, Big Wave Custome a spoustu dalších!  Nechybí zde ani zábavné hry pro nejmenší děti od tří let jako je balonková sprcha Rainbow nebo vodní dělo na gumové kačenky Duckling Fight.  Kromě parádních zážitků si návštěvníci mohou odnést některou z odměn za perfektní výkony. V Gamecity Praha mohou hráči uplatnit výherní body okamžitě nebo je sbírat postupně třeba i ve skupinách!  Čím více bodů, tím větší výhra! Od drobných výher, po plyšáky, až po třeba i nový iPhone nebo Playstation 5.

Další atrakcí pro celou partu je moderní laserová hra Mercuria, která nabízí akční zážitek a zároveň cestu kolem světa. Na technologii ani designu arény se rozhodne nešetřilo! Mercuria používá nejnovější blastery Laserforce Gen8 s dotekovým displejem od australského dodavatele a stylovou hrací arénu která pojme až 14 hráčů najednou. Prostor je světelně a designově rozdělen do hracích polí, ve kterých se hráči objeví a navštíví prostředí Afriky, Asie, Ameriky nebo Antarktidy. Mercuria je také skvělé místo pro narozeninové oslavy protože v den narozenin hraje oslavenec vždy zdarma!

www.hamleys.cz
Na Příkopě 14, Praha 1

Otevírací doba: pondělí–neděle: 10:00 – 20:00